KONST / Litografier / Färglitografi 14103151
nr 1410 3151
Lena A Linderholm
(f. 1947), Sverige
Färglitografi, Signerad, numrerad 97/175, bladets mått: 79x59cm, yttermått inklusive ram: 100x77cm
Lena Linderholm, född 1947 i Stockholm, svensk målare, grafiker och författare.
Utrop:
1.000 kr
Såld:
700 kr
måndag 9 augusti 2021
kl 20:19:52
7/8 14:01:36
Lena A Linderholm
Läs mer om Lena A Linderholm